Moda

 2014 Zümrüt Takı Modelleri

Takılara kattığı şık ve ağır hava ile zümrüt taşı geçmişten günümüze kadar bayanların en çok beğendiği değerli taşlardan biridir. Zümrüt taşının kullanıldığı takılar genelde daha ağır ve daha asil bir hava oluşturmaları nedeniyle şık kıyafetler ile birlikte kullanılmakta ve bayanları davetlerin en şık konuğu konumuna getirmektedir.

 2014 Zümrüt Takı Modelleri
2014 Zümrüt Takı Modelleri

Her yıl modanın değişmesi ile zümrüt takı modelleri de yenileniyor ve bayanların beğeneceği kalıplara giriyor. 2014 yılında da bin bir farklı çeşit ile piyasaya sürülen zümrüt kolyeler, yüzükler, bilezikler adeta göz dolduruyor.

Zümrüt Takı Kültürü!

Dünya üzerinde var olan bazı kültürlerde 55. Evlilik yıl dönümünün geleneksel hediyesi olan zümrüt, bunun yanı sıra Mayıs ayının doğum taşı olarak da kabul edilir. Tüm medeniyetler de farklı bir anlamı olan zümrüt bayanlar için çok değerli ve manevi bir hediyedir. Ağırlığı yüzünden günlük kullanıma pek uygun değildir ve günlük koşuşturma içerisinde kaybolma ihtimali çok yüksektir.

 2014 Zümrüt Takı Modelleri
2014 Zümrüt Takı Modelleri

Şık davetlerin vazgeçilmez aksesuarı olan zümrüt her tene uyum sağlamaktadır. Zümrüt takılar için bayanlar daha şık kıyafetler seçmeli ve takılarla elbisenin birbirini tamamlaması sağlanmalıdır. Bunun yanı sıra ağır bir saç ve makyaj yapımı da unutulmamalıdır. 2014 yılında tasarlanan farklı zümrüt takı modellerine göz atarak siz de şıklığı yakalayabilirsiniz. Girdiğiniz her ortamda zümrüt takınızla hemen dikkat çekeceğinize ve olumlu eleştiriler alacağınıza emin olabilirsiniz.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

1 thought on “ 2014 Zümrüt Takı Modelleri”

  1. Genel olarak 30 yaş üstündeki oldun kadınlar tercih ediyor yani siz gidip de kolay kolay 18 20 yaşında ki bir kızda göremezsiniz. Ama denildiği gibi kadınların hep sahip olmak istenildiği bir şey zümrüt.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close