Moda

2015 Uzun Saç Kesimleri ve Modelleri

Dalgalı ve düz saç modelleri bu sezonda gösterişli modellerle sizlere güzel esintiler vermeye devam ediyor.2015 uzun saç şekilleri ile daha güzel bir hava yaratacaksınız.  Uzun saç modelleri bazen şekil vermek bakımından zorlu tercihler arasında yer alır. Topuz ya da düz fönle uzun saçlar gerçekten güzel bir hale gelir. Saç modelleri özellikle farklı kesimlerle bayanların yüzlerini daha güzel gösterecek modellerle bu sezonda görücüye çıktı.

2015 Uzun Saç Kesimleri ve Modelleri
2015 Uzun Saç Kesimleri ve Modelleri

2015 Uzun Saç Şekilleri ve Kesimleri

Saç modelleri özellikle 2015 uzun saç şekilleri ile farklı hava yaratmanızı sağlayacaktır. Saç modellerinin farklı kesimlerini bu sezon göreceksiniz. Kısa saçlarınız varsa yüz yapınıza uygun düz ya da dalgalı kesimlerle onları canlandırabilirsiniz.

Saç modelleri kıyafetlerle uyum içinde olmalıdır. Topuz bu yıl rahat bir şekilde olmaktadır. Sıkı topuzlar yüzü sert gösterdiği için tercih edilmiyor. Uzun saç şekillerinde yüze verilen kâkül ise yüzü aydınlattığı gibi daha güzel gösteriyor Modern kesimler bu sezonda saç şekillerinde sizlerle olmaya devam ediyor.

Saç Modelleri
Saç Modelleri

Saç şekiller özellikle tüm modern kesimleriyle sizlerin hayatını daha da güzel gösterecektir. Düz fön ve dalgalı kesimler özellikle yüzleri oval olan bayanlar için uygundur. Saç kesimi yaptırmadan önce ilk olarak yüz yapınızı bilmeniz gereklidir. Saçınıza güzel görüntü vermeniz sizin daha güzel hatlara sahip olmanızı sağlar. Güzel kesimlerle yüz yapınızı canlandırabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Gözüken oki 2015 te yeni trend saç modası çok güzel olacak.Ben genelde kısa kesim ve düz maşa ağırlıkta kullanıyorum saç modellerimi.Saçın tipede uygun olması lazım.Her saç model herkese uymaz tabiki.Görüyoruz nişantaşındaki kokoş madamları.Güzelleşeceğim diye saçlarınıda yüzlerinide ne hallere sokuyorlar.2015 te yeni model saçımı bende merak ediyorum 🙂

  2. 2015 te saç modelleri yada kesimlerinden daha çok sağlıklı saç şekillendirme dahada önemli olmalı.Föndür maşadır, saçları mahvediyoruz.Hele birde sürekli renk değiştirmekte cabası.Bence sadelik herzaman daha iyidir.Güzelleşeceğiz diye kendimize verdiğimiz zararlar saymakla bitmez.Uzun saç modellerinin kesimide bakımıda çok Ordur.Çok zaruri değil ise sadeliği ve doğallığı hayat tarzı yapmal ve yaşatmak lazım.Güzel yazı olmuş teşekkürler metromoda.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu