Moda

2015 Yaz Ayakkabı Trendi: Bilekten Bağlı Ayakkabı

2015 Yaz Ayakkabı Trendi: Bilekten Bağlı Ayakkabı

Bu yazın en dikkat çekici trendlerinden biri kısa paçalar. İster bol, ister dar olsun bir pantolonun trend görünmesi için kesinlikle kısa paçalı olması gerekiyor. Bu trend de beraberinde kısa paça pantolonlar ile birlikte giyilecek uygun ayakkabı bulmak gerekliliğini doğuruyor. Neyse ki sezonun ayakkabı trendlerinden biri bilekten bağlı ayakkabı ve bilekten bağlı ayakkabılar ile kısa paça pantolon tek kelimeyle muhteşem bir ikili!

 

s1
Bilekten Bağlı Ayakkabı

Çalışan kadın için feminen kombinler

Bugün modern kadın iş yaşamında eskiye oranla çok daha faal şekilde yer alıyor ve iş yaşamında gerek hareketlerinde gerekse kıyafetlerinde dozunda bir feminenlik sergilemeyi tercih ediyor. Kısa paça pantolonile bilekten bağlı ayakkabı ikilisi çalışan kadınlara 2015 yazında ofiste hem şık hem de feminen görünmenin anahtarını sunuyor. Özellikle sezonun en gözde rengi lacivert kısa paçalı pantolonlar iş yaşamına uygun oluşlarıyla bu kombinler için son derece uygun.

 

s2
Çalışan kadın için feminen kombinler

Yaz partilerinde seksi kombinler

Bilekten bağlı ayakkabı modellerini yaz partilerinde seksi bir görünüm sergilemek için de tercih edebilirsiniz. Hele de mini elbise ile bilekten bağlı sandalet sayesinde tüm partilerin en çekici kadını olacağınıza hiç şüpheniz olmasın.

s3
Yaz partilerinde seksi kombinler

Elbette partilere elbise yerine kısa paçalı dar kot pantolonlar ile kombinleyeceğiniz bilekten bağlı topuklu sandaletler ile de katılmayı tercih edebilirsiniz. Şayet tercihinizi böyle bir kombinden yana kullanacaksanız üzerinize sırt dekolteli bir bluz giymeniz çekiciliğinize tavan yaptıracaktır.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close