Moda

2015’in En Büyük Sürprizi: Haki

2015’in En Büyük Sürprizi: Haki

Yıllardır geri planda kalmış bir renk olan haki 2015 modasında akıl almaz bir atağa kalkarak en trend renklerden biri olmayı başardı. Asker yeşili olarak da adlandırılan haki belirli tarzlarda giyinmekten hoşlananlar arasında her zaman popüler olsa da belki de tarihinde hiç yaşamadığı bir popülerliği 2015 senesinde yaşıyor. Haki renginin kullanıldığı her giysi, ayakkabı ve çanta bu yılın modası. Dolayısıyla haki trendine uymak için faydalanabileceğiniz seçenekler neredeyse sonsuz sayıda

Hakiyi kombinlemek çok kolay

Haki renginin en büyük özelliklerinden biri çok kolay kombinlenebilmesi.Haki gri ile beyaz, siyah ve yeşil tonları ile kusursuz uyum sağlıyor. Bu nedenle birçok farklı kombininizi haki parçalar ile taçlandırarak trend ve farklı bir hava katma şansına sahipsiniz. Baştan aşağıya haki giyinmektense farklı renklerdeki kombinlere haki ile tat katmak çok daha makul, zira çok fazla haki bunaltıcı bir etki yaratabilir.

Haki yeşilin diğer tonları ile muhteşem duruyor

Haki bildiğiniz gibi yeşilin bir tonu ve yeşilin hemen her tonu ile muhteşem duruyor. Dolayısıyla haki parçaları yeşilin diğer tonları ile kombinleme yoluna gidebilirsiniz. Ya da tek parça haki kıyafetler ile siyah ayakkabı ve çantaları tercih edebilirsiniz. Unutmayın sadece haki kombinlerinde değil tüm kombinlerde armoniyi yakalamak kusursuz görünmek için vazgeçilmez.

Haki ayakkabı ve çantalarda da başrolde

Haki asiliği çağrıştıran bir renk aynı zamanda ve kullanıldığı tüm parçalara da biraz asi bir hava kattığı yadsınamaz. Bu kendine has renk 2015 ayakkabı ve çantalarında da başrolde. Bugüne değin kenarda kalmış hakiyi gönlümüzce giymek için bu trendi sonuna kadar değerlendirmeli ve sadece kıyafetlerde değil ayakkabı ve çanta seçimlerimizde de bu kişilikli renge mutlaka yer vermeliyiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu