Moda

2015’in En şaşırtıcı Trendi: Lacivert

2015’in En şaşırtıcı Trendi: Lacivert

Okul ve çalışma hayatıyla kısacası ciddiyetle özdeşleştirilmiş bir renk olan lacivert 2015 yılında ofislerden ve okul sıralarından çıkarak moda dünyasını fethetti. Şaşırtıcı bir trend olan lacivert trendi tüm moda dünyasını ele geçirdi ve çok şaşırsak da aslında hiç birimiz bu kişilikli rengin trend olmasından pek de rahatsız değiliz.

Gusto sahibi kadınlara lacivert yakışır

Modayı, trendleri takip etmek elbette önemlidir, ancak her moda olanı giymektense modayı kendi tarzına uyarlayabilmek başarıdır. Lacivertgusto sahibi kadınlar için vazgeçilmez bir renk ve bu kişilikli rengin senenin ana renklerinden biri olmasıyla birlikte lacivert kombinler yaparak stil sahibi görünme şansına sahipsiniz.

Özellikle lacivert elbise modelleri daha önce giymeyi belki de hiç düşünmediğimiz ciddiyetle özdeşleştirdiğimiz bu renge karşı bambaşka bir gözle bakmamızı sağlayacak tasarımları ile dikkat çekiyorlar. Gündelik hayatta giyilebilecek sade ve spor modellerin yanı sıra 2015 abiye elbise modellerinde de lacivertin ağırlığı hissediliyor. Ünlü markalar akla gelebilecek her modelde lacivert elbise modellerine koleksiyonlarında geniş yer ayırmışlar dolayısıyla tarzınız ne olursa olsun mutlaka bir lacivert elbiseniz olsun, yoksa herkes muhteşem lacivert elbiseleri ile salına salına dolaşırken siz kenardan izlemekle yetinmek zorunda kalabilirsiniz bizden söylemesi.

Son bir şey; lacivert kombinlerinde ilk tercihiniz laciverte en yakışan renk beyaz olmalı. Gerek elbise kombinlerinde gerekse diğer kombinlerde lacivert ile beyazın kusursuz uyumundan faydalanarak siz de kusursuzluğa ulaşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close