Moda

2018 Gelinlik Trendi

Yeni sezonda düğün hazırlığı yapmakta olanlar için 2018 gelinlik trendleri özellikle gelinlerin daha zarif ve gösterişli olmasını sağlayacak birbirinden farklı model seçenekleri sunmaktadır. Sezonda dantel işlemeler ön plana çıkmaktadır. Özellikle omuzlarda ve üst kısımda kullanılan dantel detayları ve işlemeler gelinlik modellerini daha zarif bir görüntü katmaktadır. Düz etek modelleri bu sezonda gelinliklerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Üç Boyutlu Çiçek Detayları

Gelinlikler de özellikle geçmiş sezonda kullanılan üç boyutlu çiçek detayları 2018 gelinlik modelleri içinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Farklı bir görüntü oluşturması nedeniyle tercih edilmektedir. Özellikle sade gelinlik modellerini hareket katmak amacıyla kullanılmaktadır. Bu sayede tamamen hareketli hale gelen gelinlik modelleri son derece dikkat çekiyor.

2018 Gelinlik Trendi 1İşleme Detaylı Gelinlikler

Her sezonda olduğu gibi bu sezonda da gelinlikler işleme detayları dikkat çekiyor. Tamamen işlemeli modellerin yanı sıra üst veya alt kısımda kullanılan işleme detayları gelinliklere hareket katıyor. Özellikle zarif ve etkileyici tercih yapmak isteyenlerin bu sezonda tercih edebileceği gelinlik seçenekleri arasında yer almaktadır.

Kabarık Gelinlikler

Her sezonunun vazgeçilmez seçenekleri arasında yer alan kabarık gelinlikler bu sezonda da özellikle kat kat etek modelleri sayesinde farklı bir görüntü elde edilmesini sağlıyor. Alışıldık kabarık modellerin aksine bu sezon da özellikle üst üste katlar eklenerek hazırlanmış olan gelinlik modelleri modayı yansıtıyor.

Pelerin Detaylı Gelinlikler

Özellikle farklılık arayış içerisinde olan gelin adayları için 2018 gelinlik modası pelerinli gelinlikler ile hareket kazanıyor. Daha zarif ve ihtişamlı bir görüntü oluşturması adına gelinliklerin üzerinde kullanılan pelerinler oldukça dikkat çekiyor. Özellikle yeni sezonda dikkat çeken noktalardan birisi de gelinliklerde kullanılan büyük fiyonklardır. Farklı şekillerde hazırlanmış olan fiyonk seçenekleri gelinliklere hareket katmaktadır.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close