Moda

2018 plaj modası

Sadece sokak modasında değil plaj modasında da şık olmak isteyenler için 2018 plaj trendlerini incelemeye aldık.

Desenli bikiniler, elbisevari plaj kıyafetleri ve diğer ürünlerle istediğiniz rengi seçerken dikkat çekici bir şıklıkla sahneye çıkabilirsiniz. Kadın giyim konusunda ihtiyacınız olan birçok kombini sezonun popüler alışveriş merkezlerinde bulabilirsiniz. İşte yaza merhaba demek için tercih edeceğiniz şık ve güzel plaj kombinleri.

Geometrik Şekiller

Bikini seçiminizde geometrik şekilleri bulunan birçok farklı kumaş çeşidini tercih edebilirsiniz. Size en çok yakışan rengi tercih ederek beğeni kazanan bikini modelerini giyinebilirsiniz. Yüksek beller ve farklı büstiyer çeşitleriyle bikini modasının öncü markalarından olan birçok firma, kreasyonlarında şık desenlere yer verdi bile.

Duygular Dile Geldi

Bu yılın bir diğer dikkat çekici özelliği ise duygusal mesajlar içeren kıyafetler. Çantalarda bluzlarda ya da diğer kıyafet çeşitlerinde kişisel mesajlar içeren tarzları benimseyebilirsiniz. Farklı duyguları ifade edecek olan birçok mesajı plajda giyinebileceğiniz bikini, mayo ve kıyafetlerinizde tercih edebilirsiniz. 2018 plaj modası için öncelikle size yakışan renkleri belirlemelisiniz.

Ultraviyole Mor Işıltısı

Morun en güzeli olan 2018 pantone rengi ultraviyole mor, bikini ve plaj giyim ürünlerinde de kendini gösterecek. Ultraviyole mor ve diğer renk seçenekleri ile kombinleyeceğiniz mayo ve bikininiz için şık ve konforlu bir elbise tercih edebilirsiniz.  Ultraviyole ışıkları ve diğer renklerle tercih edeceğiniz mor tonlarını, altın sarısı ve gümüş renkle kullanabilirsiniz.

Klasiğin Etkisi

Klasik mayo ve bikini tercih edenler için öncelikle vücut şekline uygun seçimler yapılmasını öneriyoruz. Yüksel belli ya da destekli bikini kimlere yakışır merak ediyorsanız, mutlaka tarzınıza uygun bikini çeşitlerini dolabınızda bulundurmalısınız. Şık ve konforlu kombinler oluşturarak plaj modasında şık bir esinti yaratabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close