Teknoloji

A101 Marketlerinde Honor 7c Satılıyor

 

Çinli serisinin yeni halkası olarak yer alan Honor 7c yakın zamanda ilk kez ve özel olarak A101 mağazaları üzerinde Türkiye pazarına giriş yapıyor.

Değişmeye devam eden pazar dinamikleri ile beraber bu alanda yeni çözümler üretmeye devam ediyor. Normal zamanlarda perakende zinciri olarak hizmet veren ve bazı durumlarda teknolojik ürünler de satan A101 marketlerinde Honor 7c satılıyor.

Uygun Fiyat Bekleniyor

Honor markasının en yeni fiyat ve performans şampiyonu olarak yer alan cep telefonu Honor 7c, Türkiye’nin en büyük perakende zincirleri arasında bulunan A101’de 11 Ekim’den itibaren satışa sunuluyor. Dual kameralı olarak yer alan Honor 7c, yüksek performansı ve uygun fiyatı ile bizlere sunuluyor.

A101 mağazaları içerisinde satışa çıkarılacak olan Honor 7c markası, 3 GB RAM, 32 GB depolama, yüz kilidi özellikleri ile adından söz ettiriyor. Bununla beraber Honor 7c dual kamera teknolojisi, portre modu gibi bazı özellikleri sunulmaktadır. Honor ve A101 işbirliği ile beraber Türkiye pazarı içerisinde satışa sunulacak olan yeni cep telefonu modelleri ülkemizin dört bir tarafında yer alan A101 şubelerindeki raflarda yerini alıyor.

Geçtiğimiz Nisan ayı içerisinde Türkiye pazarına son derece hızlı bir giriş yapan Honor markası kısa zamanda biri amiral gemisi yer almak üzere 4 modelini Türk teknoloji severlerin beğenisine sunmaya başladı. Teknoloji ve tasarımın bir ara yer aldığı ürünlerini uluslararası lansmandan hemen sonra Türkiye’ye getiren Honor 7c ile sınıfında yer alan telefonlara fark atıyor.

Fiyat Belli Olmadı

Henüz ürünün satış fiyat aralıkları ile ilgili bir bilgi tam olarak verilmedi. Honor Türkiye fiyatı ilgili açıklama yapıldığı zaman biz de sizlerle fiyatı tam olarak paylaşacağız.

 

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close