Moda

Baharın Renkliliği İçinde Haftanın Şıkları

Bahar ayına özel desen ve renkler sizlerin daha şık görünmenizi sağlayacaktır. Haftanın şıkları sizlerin kıyafet seçimize önemli derecede etki yapacaktır. Kışın soluk renkleri bahar ayının canlılığı ile renkleniyor. Renkli kıyafet tonları sizlerin ruhunu ısıtacak güzellikte olacaktır.

Baharın Renkliliği İçinde Haftanın Şıkları
Baharın Renkliliği İçinde Haftanın Şıkları

Haftanın Şıkları ve Özel desenleri

Bahar ayına özel renkli çizgiler ve aksesuarlar bu sezonda bayanların moda dünyasını canlandırmaya devam ediyor. Haftanın şıkları ile sizler istediğiniz kıyafetin göz alıcılığını yakalayacaksınız. Çiçek desenli özel kıyafetler bu sezon oldukça canlı çizgileriyle sizleri etkileyecek güzelliklerdedir. Kaliteli dokuları ve şık tasarımlarıyla bayanlar ilkbahar ayına doludizgin gireceklerdir.

Bahar ayının çizgileri ceket modelleri ile de canlandı. Pembe tonlar özellikle kıyafetlerde daha can alıcı görünmeye başladı. Çizgiler ve renklerle baharın renk dünyasını üzerinizde bu sezonda yaşayacaksınız. Pantolon ve etek dünyası farklı ceket kombineleriyle daha da canlanacaktır. Baharın özel havasını sizler de üstünüzde yaşayın.

Çiçekli Kombinler
Çiçekli Kombinler

Bahar ayına özel renk ve desenler sokak modasında da hâkim olmaya başladı. Rengârenk çizgileri sizler kendi modanıza göre istediğiniz gibi oluşturacaksınız. Modanın tasarımcıları 2015 yılında da sizlere özel farklı rüzgârlarla kıyafetlerinize güzellik katmaya devam ediyor. Aksesuar ve tüm çeşitler baharı yansıtacak şekilde sizlerle olacaktır. Sezonun tün renklerini bu sezonda yaşayacaksınız. Bahar esintileri ile dolu özel desenleri kıyafetlerinizde bu sezonda yaşayacak ve kendi tarzınızı oluşturacaksınız.

 

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close