Moda

Beyaz Çanta Kombinleri

Beyaz Çanta Kombinleri

Beyaz yaz mevsimlerinin ana rengi. Dolayısıyla ayakkabı ve çantalarda da en çok kullanılan renklerden de biri.2015 yazında beyaz çantaları kullanarak harika kombinler yapabilirsiniz. Üstelik geniş model seçenekleri de sunulması sayesinde yaz boyunca her tarz kombininizi beyaz çanta şıklığı ile tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Beyaz çanta her kıyafete gider

a1
Beyaz çanta her kıyafete gider

 

 

 

Beyaz renginin en büyük özelliği her renkle kusursuz uyum sağlayabilen doğası. Beyaz çanta da beyazın bu özelliğinden sonuna kadar yararlanıyor ve her renk, her tarz kıyafetle kullanılabiliyor.2015 yazı boyunca yapacağınız günlük kombinlerde kot pantolon ya da elbiselerle hatta taytlar ile beyaz çantaları kullanarak hem trend hem de çok şık görünebilirsiniz. Bu arada sezonun dikkat çekici trendlerinden biri olan baştan aşağıya beyazlar giyme trendi için de tabi ki beyaz çantaya ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

 

 

 

 

Spor kombinlerin ilacı beyaz çanta

a2
beyaz çanta

 

 

Özellikle genç kızlar spor giyinmekten çok hoşlanıyor. Beyaz çanta spor kombinlerin deyim yerindeyse ilacı. Hele ayakkabı olarak da beyaz ya da siyah beyaz converse giydiyseniz o kombini tamamlamak için beyaz çanta modellerinden daha uygun bir seçenek olamaz. Dolayısıyla gardırobunuza katacağınız bir beyaz çanta 2015 yazı boyunca içinde kendini harika hissedeceğiniz onlarca kombinde size eşlik edecek.

 

 

 

 

 

 

 

a3
beyaz çanta

 

 

 

 

Üstelik beyazın her zamanın modası olması nedeniyle aynı beyaz çantayı yıllarca kullanma şansına da sahip olacaksınız. Kısacası yaz bitmeden bu yazın en önemli parçası beyaz çantaya ilgi göstermelisiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu