Moda

Bu Yıl Sokakta Ne Giyiniyoruz? 2018 Sokak Modası

New York Moda Haftasında seyrettiğimiz defilelerde öne çıkan 2018 sokak modası parçaları oldukça memnun kalacağınız stilleri yansıtıyor. Annenizin dolabını karıştırarak eskileri çıkarmanız için bu yıl iyi bir fırsat olacak!

O rengarenk triko yazlık bluzlarınızı hala atmadıysanız bu yıl jeanlerin üzerinde en sık tercih edeceğiniz kombinler triko bluzlar olacak. Özellikle zayıf ve atletik bir vücut tipiniz varsa bu bluzlar favoriniz olacaktır. Göğüsten bağlamalı olan göbeği açıkta bırakan bluzlar da ilk tercih edeceğiniz kıyafetler arasında yer alacak.

Etekleri göbeğinizin üstüne çekerek, anvelop ve yırtmaçlı modellerle hafifi bohem tarzını sokak modasında yansıtabilirsiniz. Bunun için birçok kombini sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz.

Uzun, Uzun Daha Uzun

Elbiselerde uzun modeller göze çarparken şeffaflık detayını da tercih edebilirsiniz. Şifon ya da naylon elbiselerin altına kısa şortunuzu ya da elbisenizi giyinerek oldukça milenyumvari bir stille sokakta dikkat çekebilirsiniz. Marjinaller için kesinlikle plastik parçaları öneriyoruz.

Elbiseler ise olabildiğine uzun. Eteklerinizin yerleri süpürmesini önemsemeyin, bırakın fırfırlar, yırtmaçlar uçuşsun dursun. Bu yıl özgürlüğü kıyafetlerinize yapıştırın. Fırfırlı etek uçları ve kol uçarı bu yılın favorilerinden olacak.

Rengarenk Hayvanlar

Bu yıl kedili ve köpekli çantalar şekil değiştiriyor. Whoopi Goldberg’inki  gibi sıra dışı bir tarzı yansıtan çantaları tercih ederek oldukça klasik bir kıyafeti canlandırabilirsiniz. Hangi hayvanı seviyorsanız onu seçebilir, istediğiniz renkleri kullanabilirsiniz. Tai çoraplarınızı giyinip terliklerinizi de üzerine giymeyi ihmal etmeyin!

Ekle Yapıştır

Bu yıl birbirinden alakasız desenlerin bir arada kullanılması söz konusu olacak. İsterseniz sevdiğiniz ama yırtılmış elbisenizi kesip yarısını farklı bir elbiseyle birleştirin. Biri uzun kollu diğeri kısa kollu da olabilir. Önemli olan karıştırıp yakıştırmayı bilmeniz.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close