Moda

 Burçlara Göre Stil Önerileri

Gezegen ve yıldızların insan üzerindeki etkilerini yorumlayan astroloji kişinin giyimine kadar karışıyor ve burçlara göre kişilerin farklı tarzlara sahip olduğunu öne sürüyor. Doğum tarihlerine göre birburç grubuna giren insanlar mensup olduğu gezegene göre günlük olarak evrenden etkilenmektedir. Siz de burcunuzun ne olduğunu biliyorsanız stil önerinize kulak verin!

 Burçlara Göre Stil Önerileri
Burçlara Göre Stil Önerileri

Astroloji İle Gelen Moda!

Burçların en iddialısı olan koç kadını, kıyafet seçiminde çok fazla seçicidir ve sıradan olmaktan nefret eder. Çok fazla süslü bir tarzı olmayan koç kadını, aksesuar takmayı çok sevmez ama saat ve güneş gözlüğünden de vazgeçemez. Koç kadının yanı sıra daha zarif olan boğa kadını ise giyime önem verir ve yeşil tonlarında giyinmeye bayılır. Dengesizliği ile ün yapmış olan ikizler ise rahat olmayı sevdiği için seçimini jeandan yana yapar.

Romantik âşık olarak tanınan yengeç ise şapka ve ince etek kombinlerine asla hayır diyemez. Sarı ve güneş tonlarının yakıştığı aslan ise moda olunca para harcamaktan asla çekinmez. Klasik giyinmeyi seven başak her zaman şık ve rahat giyinir.

 

 Burçlara Göre Stil Önerileri
Burçlara Göre Stil Önerileri

Tam bir aksesuar sevdalısı olan terazi yeşil rengin pastel tonlarını yoğun olarak kullanılır. Seçimleri ile baş döndüren akrep tutkulu ve dinamik yapısı ile her ortamda dikkat çekmeyi bilir. Sporcu bir kişiliğe sahip olan yay genellikle jean tercih eder. Rengi pembe olan oğlak aksesuar seçiminde biraz seçici olduğu için aile yadigârı olan mücevherleri tercih eder. Buz mavisinin en çok yakıştığı kişi olan kova ise modasını kendi yaratır. Su yeşilinin taşıyıcı ismi olan balık ise kıyafetlerinde her zaman iddialıdır. Astroloji ile gelen modayı gündelik olarak takip ederek tarzınızı bulabilirsiniz.

 

 

 

 

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

1 thought on “ Burçlara Göre Stil Önerileri”

  1. kendi burcuma göre de stilimi öğrendim. Çok iyi bilgi bence. Nasıl tarz oluşturacağım diye düşünüyordum bu bilgi bana biraz da olsa yardımcı oldu. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close