Sağlık

El Gençleştirme İle Yaşınızı Gizleyin!

 

Yaşın ilerlemesiyle birlikte vücudun çeşitli yerlerinde yaşlılık belirtileri ortaya çıkmaya başlar. Uygulanacak çeşitli yöntemler ile bu belirtiler en aza indirilebilir.

Genç kalmak için hem tıbbi hem de doğal yollar denenebilir. Bu hususta son dönemlerde en fazla dikkat çeken uygulamaların başında el gençleştirme gelir. Siz de el gençleştirme ile yaşınızı gizleyin. Bunun için verilen işlemin doğru şekilde yapılması ve verilen önerilere eksiksiz şekilde uyulması önemlidir. Genellikle yaşının belli olmasını istemeyen kadınlar tarafından uygulanan bu yöntem teknolojinin gelişmesiyle birlikte pek çok kadına çare olmayı başardı.

Güzellik ve cilt bakımı alanında sıklıkla tercih edilen yöntemlerin başında el gençleştirme gelir. Bu yönteme yönelik işlemlerin önemli bir bölümü muayene ortamında ve anestezik kremler kullanılarak yapılır. Bu yöntemde amaç cildin bozulan kalitesini tekrar eski haline getirmek ve cilt altı dokusunu yerine koyup daha dolgun bir görünüm elde etmektir.

El Gençleştirme Yöntemi

El gençleştirme yöntemi için kadınların ellerine yağ takviyesi yapılır. Bu sayede ellerin incelen tabakaları daha genç ve eski haline ulaşır. İşlem için vücudun farklı bölgelerinden yağ alınır ve bu yağ çeşitli işlemler sonucunda daha yoğun hale getirilir. Böylece ellerde daha doğal bir görüntü elde edilir.

Bazı kadınlar için zor bir yöntem olarak bilinen el gençleştirme yöntemi yerine bazıları dolgu uygulamaları tercih edebilir. Seçilen yöntemin ellerdeki kalıcılığı daha uzun süre olacaktır. Ellerin yaşlanması ile birlikte normal şartlarda cilt eski nemini kaybeder ve bunun sonucunda yaşlı bir görünüm meydana gelir. Bu gibi durumlarda el gençleştirme uygulamasına yönelik olarak ellerde nemlendirme işlemi yapılabilir. Böylece deri daha nemli olur ve bu sayede daha güçlü, genç bir cilt ortaya çıkar.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close