Teknoloji

En İyi 10 E-Ticaret Yazılımı

İnternet piyasasında en çok ilgi gören web siteleri e-ticaret yapan sitelerdir. Ürün alma kolaylığı sayesinde hiçbir uğraş ile uğraşmadan istediğiniz ürünü ayağınıza kadar getirmektedirler. Ayrıca hareketli bir piyasa olmasından dolayı birçok indirimli ürünü e-ticaret sitelerinden satın alabilirsiniz. İnternet sitenizi e-ticaret olarak kullanmak istiyorsanız, size önereceğimiz en iyi 10 e-ticaret yazılımını tercih edebilirsiniz

  1. T-Soft E-Ticaret Sistemi

İnternet sitenize e-ticaret yazılımı kurdurmak istiyorsanız, tercih edeceğiniz firmalar arasından en iyilerinden biridir. Sürekli olarak destek ve takip hizmeti ile sizin ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır.

  1. RGS Yazılım

%100 Seo uyumlu e-ticaret desteği sunan firma kaliteli bir web sitenin yanı sıra arama motorlarında üst sıralara çıkmanızı da sağlayacaktır.

  1. Seliton E-Ticaret

Hız ve mükemmellik anlamına gelen Bootstrap teknolojisini size sunan kaliteli bir e-ticaret firmasıdır. Siteniz için yaptığı çalışmaların yanı sıra vermiş olduğu eğitimlerle sizleri de bilgilendirmektedir.

  1. Kmk Bilgi Teknolojileri

Web siteniz için yapacağı yazılım ile size kalan iş sadece ürünlerinizi eklemek olacaktır. Ayrıca vermiş olduğu 5 yıllık yardım ve eğitim hizmetiyle büyükçe yanınızda olacaktır.

  1. Clouds E-Ticaret

Web sitenizi e-ticarete çevirmek istiyorsanız, 5 dakika da sizin yerinize halledebiliyorlar. Uygun fiyat ve birçok özellikle anında e-ticaret yapmaya başlayabilirsiniz.

  1. Platin Market

2004 yılında faaliyete geçen firma ilk e-ticaret paketinin sürümünü yayınlamıştır. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile e-ticaret konusunda uzman bir firmadır.

7.Webatro E-Ticaret Çözümleri

İnternet sitenize kurmak istediğiniz e-ticaret yazılımını ücretsiz olarak deneme fırsatı sunmaktadır. Beğendiğiniz yazılımı uygun fiyatlarla kolayca satın alabilirsiniz.

  1. iMağaza E-Ticaret

Php tabanlı tamamen kendine özgün e-ticaret paketi sunan firma, sitenizin kurulumu 2 saatte teslim etmektedir. Lisans yenileme ücreti olmadan ömür boyu kullanabilirsiniz.

  1. E-Ticaretkur

Gelişmiş özelliklere sahip olan e-ticaret yazılımlarını 2 saat gibi kısa bir sürede kurup teslim etmektedir. Ücretsiz kurulum ve eğitim desteği de vermektedir.

  1. Projesoft E-Ticaret Yazılımları

Birçok büyük firmanın e-ticaret yazılımını kuran firma, size yenilikler sunuyor. Gelişen teknoloji ile birlikte web sitenizde kurulu olan e-ticaret yazılımını da sürekli olarak güncellemektedir.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close