Güzellik

Erkeklerin Hoşlandığı Ruj Renkleri

 

Birçok erkek kadında makyajı sever ve bazı renkler daha fazla ilgisini çeker. Erkeklerin hoşlandığı ruj renkleri sizce hangileri?

Kadınların erkekler için makyaj yapmadığı bilinse de erkekler için durum bu değil. Erkeklere göre kadınlar erkekler için makyaj yapıyor ve bu yüzden bazı renklerle göz alıcı bir etkinin bırakılması söz konusu oluyor.

Peki hangi renkler karşı cinsin ilgisini çekiyor? Aslında bu sorunun tek bir cevabı yok. Çünkü bazı kadınlara kırmızı ruj yakışırken bazılarının daha ucuz görünmesine neden olabiliyor. Bu yüzden en güzel ruj rengini seçmek için dudağınızın iç kısmına uygun renkleri tercih edebilirsiniz. Erkeklerin hoşlandığı ruj renkleri hangileridir, sizin için paylaşıyoruz!

Kırmızı Tonları

Kırmızı ruj kadının kendine olan güvenini ve gücünü ifade eder. Erkekler tarafından bakıldığında da kırmızı ruj kadının seksi görünmesini sağlar. Tabi kırmızı ruj kullanımı kadının tarzıyla şekillenir. Hangi makyaj stilinin uygulanacağına göre değişecek olan kırmızı, en etkileyici halini sade bir kıyafetin içinde gösteriyor. Siyah ve kapalı bir kıyafet giyinen kırmızı ruj süren kadınlar, erkeklerin seksi bulduğu bir stile imza atıyor.

Pembe Tonları

Fuşya tonları da kırmızı gibi etki yaratıyor. Özellikle yaz aylarında tercih edilen furya rujlar, beyaz renkle birlikte kullanıldığında etkileyici bir görünüm ortaya çıkıyor. Sarışın olanlar için ise, şeker gibi renklenen dudaklar etkileyicini arttırıyor. Bu renk seçimini yaparken dudağınızın iç kısmındaki renkten yararlanarak doğru ruj seçimi yapabilirsiniz.

Şeftali Tonları

Şeftali tonları sarışın ve kumral bayanların favorileri arasında. Oysa son dönemde moda olan bakır rengi saçlara sahip olan kadınlarda da şeftali rengindeki rujlar tercih edilebiliyor. Bu renk tonlarını kullanan ve beğenen birçok kişi, günlük makyajı için tercih etmektedir. Erkekler de bu rengi beğenerek kadınlara çok yakıştırdığı için güvenle tercih ederler.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close