Dekorasyon

eskiye dönük yeni moda mobilyalar

eskiye dönük yeni moda mobilyalar

Kim bilebilirdi ki o eski püskü mobilyaların yeniden moda olacağını. Vintage stili mobilya dünyasını yeniden el almış durumda. renkli, uzun bacaklı, süslü ama asıl vintage’in vazgeçilmez 4lüsüdür. Çoğunlukla beyaz renk ile kombinlenen cafcaflı diğer bir renk ve ona eşlik eden çiçeklerden oluşmaktadır.

eskiye dönük yeni moda mobilyalar

Sizde bu modayı evinize kolaylıkla yansıtabilirsiniz. Örneğin eski, kullanılmaktan yıpranmış bir koltuğunuzu beyaz çiçekli bir kumaşla veya rengarenk kumaş parçalarını birleştirip elde ettiğiniz kumaşla kaplayıp üstüne yine renkli ve desenli yastıklar koyup bu modayı yakalayabilirsiniz. Evinizde kullanmadığınız, eski veya artık boyaları dökülmüş bir komidininiz mi var hiç endişelenmeyin.  Renkli ahşap kaplama kağıtları alıp, kendi emeğinizle yine bu modayı yakalayabilirsiniz.​

eskiye dönük yeni moda mobilyalar

 

Bu eskiye dönüş, kullanılmamış ve çürümeye terk edilmiş bir çok eşyamızı da yeniden gün yüzüne çıkarıyor ve pratik yöntemlerle şıklığı hayatımıza katmamızı sağlıyor. Hem eğlenceli bir dokunuş, hemde göz zevki için sizde bu modayı takip edin.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close