Moda

Etnik Çanta Kombinleri

Etnik Çanta Kombinleri

2015 yazında her şeyin etnik hali trend, zira sezonun ana trendlerinden biri etnik teması. Dolayısıyla 2015 yazının en gözde parçaları arasındaetnik çanta modelleri de kendilerine geniş yer buluyor. Peki, etnik çantaları nasıl kombinleyeceğiz?

 

Etnik çanta kombinlerinde dikkat edilmesi gerekenler

e1
Etnik çanta kombinleri

Etnik çantalar hemen her kıyafetle kullanılabiliyor. Ancak dikkat etmek gereken birkaç ufak nokta var. Bunların başında renk ve desen kargaşasına düşmekten kaçınmak geliyor. Etnik çanta modellerigenellikle çok renkli ve desenli oluyorlar. Bu nedenle bu çantaları yine çok renkli ve desenli parçalarla kombinlemeniz gözü yoran, dolayısıyla şıklıktan son derece uzak bir görünüm sergilemenize neden olacaktır.

 

 

Etnik çanta her tarz kıyafetle uyumlu

e2
Etnik çanta her tarz kıyafetle uyumlu

Fazla renkli ve desenli olmamak kaydıyla etnik çanta hemen her kıyafetle uyumlu. Özellikle tek renk parçalardan oluşan kombinlere canlılık katmak için bu çantalar harika birer seçenek. Bunun yanı sıra etnik çanta elbiselerle de harika bir ikili oluyor. Hele de sezonun trendi boho tarzının vazgeçilmezi uzun tiril tiril elbiseleri etnik çanta modelleri ile tamamlayarak hem çok şık hem trend ama hepsinden öte çok stylish görünmeniz mümkün.

 

 

Kot pantolon kombinlerine etnik çanta dokunuşu

e3
Kot pantolon kombinlerine etnik çanta dokunuşu

Bu arada sezonun bir diğer trendi de denim yani kot kumaşı ve kot kumaşından yapılmış her şey çok moda. Kot pantolon altın çağını yaşarken kot pantolon ile yapacağınız kombinlere farklı bir hava katmak için de etnik çanta modellerinden faydalanabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close