Burçlar

Günlük Astroloji Burç

Pagan kültürü döneminden beri yıldızlara bakıp geleceği tahmin etmek insan hayatı içinde yer aldı. Günümüzde hala bu etkinin olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Bugüne kadar gelmiş geçmiş en ünlü kahin sayılan Nostradamus’un anlattıkları bile yıldızların ve gezegenlerin hareketlerine dayanırdı. Astronomi adı verilen gök biliminden farklı olarak astroloji tamamen Zodyak denilen gök kubbeyi oluşturan cisimlerin insan hayatı geleceği üzerindeki kehanetlerine dayanır, gök cisimlerinin kendisini incelemez. Ve günlük astroloji burç yorumları bu konunun en yaygın biçimidir.

Toplam 12 adet olan burçlar değişik yıldız kümelerinden oluşan 12 gruptur ve astrolojiye göre insanın hem hayatını hem karakterini hem de fiziksel özelliklerini belirler.

Sonuçta ortaya yıldız falı, burç yorumu, günlük burç tahmini gibi söylemler çıkmaktadır.   Sonuçların tutarlı olması için yükselen burcunuzu takip edebilirsiniz.

Astroloji Yorumlarına bakarken Hangi Burcumuzu Takip Etmeliyiz?

Astroloji konusunda kişiliğimizi, kariyer ve temellerimizi belirten özelliklerimiz güneş burcumuzdur. Ama diğer özelliklerin belirtildiği burçlar dışında yükselen burç için öngörülerde bulunabilirsiniz.

Astroloji yorumları ve diğer detaylar söz konusu olduğunda dikkat çeken birçok yorum, yükselen burcunuzla size doğru işareti verecektir. Yükselen burcunuzu öğrenmek için doğum saatinizi net bilmeniz gerekecektir. Doğru sonuçların ortaya çıkacağı bu durum için yükselen burç bilinmiyorsa tüm burçların genel yorumları takip edilebilir.

Burçlar Ne Zaman Değişir?

Gezegenlerin hareketleri sürekli değiştiği için günlük burç yorumu yapılması mümkün olmaktadır. Burçların yorumlanması ve neler getireceğinin tahmin edilmesi için 24 saatlik gezegen konumları takip edilmektedir. Tutarlı sonuçlar alınması için yönetici gezegeniniz ve diğer gezegenlerinizin yönetici gezegeninizle olan ilişkilerini takip edebilirsiniz. Bu doğru tahminler sonucu ihtiyacınız olan yorumları yapabilmek için ciddi bir astroloji bilgisine sahip olmak gerekebilir.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close