Burçlar

Günlük Yorumlar

Gerek yazılı ve gerekse görsel medyanın içinde günlük yorumlar deyince aklınıza politika, ekonomi gibi pek çok konu gelebilir.

Köşe yazıları her konuda yapılmış günlük yorumlarla doludur. Ama işin aslı artık günlük yorumlar deyince hemen herkesin aklına önce günlük burç yorumları gelmektedir. Takipçisi de çoktur. Astroloji zaten ilk insanların gökyüzüne bakıp merak etmesiyle başladı.  Bugün için de günlük burç yorumları günlük hayatta en çok merak edilen konular içindedir.

Fakat bu yorumları yapan astrologlara falcı gözüyle bakmak yanlış olacaktır. Gök cisimlerinin insan hayatı ve karakteri üzerindeki etkilerini inceleyen astrolojinin falcılıkla bir alakası yoktur.

Örneğin akrep burcu insanları sert kişiliklerdir, gerektiğinde akrep gibi tepki gösterirler yorumunun falcılıkla hiçbir alakası yoktur.

Gezegensel Etkilere Göre Yorumlar

Gezegenlerin bazıları yıllık konumlarını değiştirebilir, bazılarıyla farklı açılar yapabilir. Bu tür hesaplamalar söz konusu olduğunda kişilere ve olaylara etkileri de değişmektedir.

Doğru hesaplamalar sonucu iyi bir astroloji yorumcusu kişinin riskli günleri ya da şanslı günlerini ortaya çıkarabilir. Bu hesaplamalar kişinin doğum saatini net olarak bilmesiyle gerçeğe yakın olarak belirlenebilir. Haftalık yada günlük burç yorumları başlamak istediğiniz bir iş, beklediğiniz bir para ya da evlilik için uygun olan dönemler hakkında size bilgi verir.

Bu yüzden doğru sonuçların alınması için gezegensel etkilerin doğru yorumlanması büyük bir önem taşımaktadır.

Burç Yorumları

Duygu durumu ya da kötücül etkileri gibi etkenlerle ortaya çıkan burç yorumları, en uygun şekilde ortaya çıkması beklenen olaylar karşısında nasıl davranacağınız konusunda size işaretler verecektir. Burç yorumları yapılırken birçok kişinin merak ettiği evlilik tarihleri ve ilişki durumları da ortaya çıkar. İyi bir astrolojist bu konuda başarılı öngörülerde bulunabilir.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close