Burçlar

Haftalık Burç Yorumları

 

12 burcu kapsayan yorumlar içinde haftalık olanları da takip edebilirsiniz. Birkaç sonrasında bile ne olacağını bilemeyen insanın haftalık yıldız falı tahminlerini merak etmesi son derece normaldir, hatta moral verici bir motivasyon olduğu bile söylenebilir.

Haftalık burç yorumları da hem görsel hem yazılı medyada Filiz Özkol, Nuray Sayarı, , Seda Turan, Egemen Türeli, Şenay Yangel, Dinçer Güner gibi ünlü astrologlar tarafından yapılmaktadır.

Yıllık ve aylık yorumlar kadar olmasa bile haftalık zamanlamayla yapılan burç yorumları günlük olarak anlatılanlardan daha kapsamlıdır. Çünkü süre birkaç günü bulduğu için gök kubbedeki yıldız ve gezegenlerin hareketleri de daha belirgin olarak izlenebilir. Zodyak adı da verilen gök kubbe içinde süregelen döngü hiç bitmez.

Gezegenlerin haftalık hareketleri, 7 günlük süre içinde yaşanacak olaylarla ilgili haberler verebilir ve riskli ya da şanslı günlerin belirlenmesi konusunda ışık tutabilir.

Gezegenlerin Gerilemesi ve Yer Değiştirmesi

Gezegenlerin gerilemesi ve yer değiştirmesiyle ilgili merak edilen birçok husus hakkında aydınlanmamızı sağlar. Bazı gezegenlerin kötücül etkileri hayatımızı kötü etkileyebilir. Bazılarının da iyi etkileri sıkıntıların biteceğini işaret edebilir.

Kişilerin doğum haritası incelenirken genelde evlilik evi, kariyer evi ve kişilik evine bakılır. Mesela 7.evinde Jüpiter olan bir kişinin birden fazla evlilik yapması olasıdır. Bu gibi ön görülerde bulunmak için ihtiyaç duyulan her türlü desteği sunan astrologlar bu açıdan ciddi ve nitelikli bir eğitim almalıdır.

Haritasını Tanıyan Kişiler Burçların Mesajlarını Anlar

Kişisel haritasındaki etkileri çok iyi bilen insanlar, haftalık burç yorumları konusunda da başarılı olabilir. Çünkü bu haritaları inceleyerek hangi etkileri aldıkları hususunda başarılı tahminler bulabilirler. Haftalık burçlar oldukça sürprizli tahminlerde bulunmanızı sağlayabilir. Bu yüzden takip edebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close