Moda

Hem Nostaljik Hem Modern: Puantiye

Hem Nostaljik Hem Modern: Puantiye

Moda dünyasında esen nostalji rüzgarları puantiyeler ile adeta fırtınaya dönüşüyor ve biz kadınları uçuruyor.60’lı ve 70’li yılların gözdesi puantiyeler retro ve vintage akımlarının popülerleşmesi ile birlikte moda dünyasının merkezine kurulmuş durumda. Elbette hiç birimiz bu durumdan şikayetçi değiliz, zira puantiyeli kıyafetler nostaljiyle moderni aynı potada eriten tasarımları ile tek kelimeyle muhteşemler.

Kırmızı ve beyaz puantiyeli kıyafetlerin ana rengi

Son birkaç yıldır popülerliğini sürdüren siyah-beyaz ikilisi puantiyeli kıyafetlerde de başrolde. Siyah-beyaz puantiyeli kıyafetleri vintage akımının göz bebeği kırmızı-beyaz puantiyeler izliyor. Özellikle puantiyeli elbiselere bayılmamak mümkün değil.

Puantiyeli kıyafetler ile kombin yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta renk ve desen karmaşasına düşmekten kaçınmak. Bu kıyafetler ile tek renk, hatta tercihen kıyafetin içerisindeki renklerden birinde olan parçaları tercih etmek şıklığı garantilemeyi sağlayacaktır. Bu arada ille de kıyafetin içindeki renkleri kullanmak da gerekmiyor, örneğin kırmızı-beyaz puantiyeli bir elbiseyi siyah ayakkabı ve çantalarla tamamlamayı tercih edebilirsiniz.

Ayakkabı ve çantalar da puantiyeli

Moda dünyası denilince ayakkabı ve çantaları unutmak olmaz elbette ki. Dünyaca ünlü markalar 2015 ayakkabı ve çanta modellerinde yılın bu en gözde deseninin kullanıldığı harika modellere yer vermişler. Puantiyedesenli ayakkabı ve çantaları kullanarak en sıradan kıyafetlere bile bambaşka bir hava ve trend bir görünüm katabilirsiniz. Özellikle de tek renk kıyafetlerinize canlılık katmak için bu şeker tadındaki ayakkabı ve çantalardan faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close