Moda

Her Ayakkabı İle Uyumlu Hasır Çanta

Her Ayakkabı İle Uyumlu Hasır Çanta

Yaz modasında daima farklı yere sahip parçalardan biridir hasır çanta. Özellikle kendine has tarzı olan ve gusto sahibi kadınların yazlık gardıroplarında mutlaka hasır çanta bulunur. Hasır çanta 2015 yazında da birçok kadının kombinlerinde kendine yer buluyor. Özellikle sezonun en önemli trendi çizgiler ile süslenmiş hasır çantalar bu yaz sokak modasında ağırlığını hissettiriyor.

 

Hasır çanta ile her ayakkabı yakışıyor

Hasır çantaların en büyük özelliklerinden biri her zaman her yerde kullanılabilmeleri. Bunun da en önemli sebebi hasır çantamodellerinin hemen her ayakkabı ile kusursuz uyum sağlaması. Öyle ki aynı hasır çantayı gündüz kot pantolon-tişört-converse üçlüsü ile geceyse uçuşan etekli bir elbise ve topuklu sandalet ile birlikte kullanabilirsiniz. Bu da hasır çantanın yazlık gardıroplarımızın kurtarıcı parçalarından biri de olduğu anlamına geliyor aynı zamanda.

s1
Hasır çanta ile her ayakkabı yakışıyor

Klasikle de sporla da hasır çanta

s2
Klasikle de sporla da hasır çanta

 

İşe giderken yapacağınız klasik ağırlıklı kombinleri hasır çanta ile tamamlamak mümkün. Ayakkabı olarak mantar topuklu sandalet ya da yazlık bez ayakkabıları tercih edebilirsiniz, hasır çanta her ikisiyle de aynı derecede uyumlu olacaktır. Ya da yaz akşamında arkadaşlarınızla bir şeyler içmeye giderken spor bir mini elbiseyi espadril ve hasır çanta ile tamamlayarak hem mevsimin ruhuna hem de trendlere uygun harika bir görünüm sergileyebilirsiniz. Kısacası gardırobunuza katacağınız bir hasır çanta günün her anında sizinle olacak ve daima şık görünmenizi sağlayacak.

s3
Klasikle de sporla da hasır çanta

 

 

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close