Moda

İddialı Olmaya Sevenler İçin Feminen modeller!

Feminen modeller

Yaz ayları moda konusunda rahatlığın ön plana çıktığı dönemdir. Buna karşın feminen görüntüden ödün vermeyenler için de çeşitli modeller piyasaya sürülmektedir. 2015 yazlık ayakkabı modası incelendiğindefeminen modeller konusunun da yine ön plana çıktığı ve fazla tercih edildiği görülmektedir.

Feminen modeller ince topuklu ve zarif modellerden oluşmaktadır. Rahatlıktan öte estetik kaygısıyla ortaya çıkan bu modeller son derece çekici bir görüntü oluşturmaktadır. Özellikle kısa elbiseler ve klasik elbiseler ile kombin edilen bu modeller hemen her renkle üretilmektedir.

Feminen modeller

Feminen modeller incelendiğinde özellikle parmakların açıkta kaldığı görülmektedir. Bazı modellerde yağın üst kısmı yarım kapalıyken bazı modellerde ayağın üst kısmı tamamen açıkta kalmaktadır. Bu yaz özellikle ayağın üst kısmını yarım kapatan modeller daha fazla tercih edilmektedir.

Feminen modeller arasında özellikle bilek kısmına kadar uzanan modeller revaçtadır. Bilek kısmında bağcık bulunan bazı modeller de dikkat çekmektedir. Bu tarzı birçok ünlü isim kullanmakta ve bu da sürekli gündemde kalmasını sağlamaktadır. Özellikle ciddi davetlerde zariflikle ön plana çıkarmak isteyenlerin tercihi feminen modeller olmaktadır.

Feminen modeller

Feminen modeller iddialı renkleriyle göz doldurmaktadır. Bu sezon özellikle koyu ile açık renklerin uyumundan oluşan modeller revaçtadır. Ayrıca mavi ve yeşilin tonları da sık bir şekilde kullanılmaktadır. Bu modellerde yürümek bir nebze zor olsa da görsellik mükemmeldir. Sizler de yüzlerce feminen tarzda ayakkabı ile şıklığınızın yanına zerafeti ekleyebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close