Güzellik

INOA Farkı

INOA Farkı

INOA farkı nedir? Bu boyanın farkı eski boyalar gibi amanoyaklı olmamasıdır. İçerisinde amonyak olmaması saç tellerinin yapısının deforme olmasını önler. Saçların boyanırken en çok karşılaştığı sorun budur. Bu nedenle bugüne kadar saç boyalarına karşı bir güvensizlik oluşmuştur.

INOA farkına gelirsek her şeyden önce bu boya argan yağı ve kilden oluşur. Bu da saçların boyada bekleme esnasında saça bakım yaparak ipeksi bir dokunuşta çıkmasını sağlar. Tabii ki her boyada olduğu gibi bunun da bir kullanım tarzı ve olmazsa olmazları vardır. Boya öncesi saçı temiz ve boyaya hazır hale getirmek gerekir. Boyanın hazırlanması çok önemli olmaktadır. Hazırlanması öncelikle kendi oksidanının kulanılması ve bire bir kullanılması gerekiyor. Boya kasenin içine konulduktan sonra oksidan eklenir ve bu halde üç dakika karışıtırılır. Hemen ardından kuru saça uygulanır.

Saç boyaları içinde günümüzün en kaliteli sonucunu veren INOA uygulanması bakımından da çok kolaylık getirdi. Kısa zamanda etkili ve kalıcı sonuç vermesi, taleplerin oldukça yoğun olmasını sağlıyor.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close