Moda

Kısa Bol Paça Pantolon Kombinleri

Geçmişten günümüze uzanan moda akımlarında önemli bir yer edinen kısa bol paça pantolon çeşitleri dikkat çeken bir konfor ve şıklık sunuyor.

Birbirinden şık kombinlerle dikkat çeken kısa bol paça pantolon kombinleri herkesin ihtiyacı olan şıklığı sunmak açısından çok ideal. Özellikle beli ince göstermek, basenleri kamufle etmek için kullanılan bol paça pantolonlar bu yılda sezonun gözde parçaları arasında yer alacak.

Bol Paça Pantolon Nasıl Kullanılır?

Bol paça pantolon kullanımında tercih edilen bluz, pantolonun içine sokularak giyilmelidir. Tercih edeceğiniz ayakkabıya göre, şık bir ipek bluz, basic bir tişört ya da gömlek giyinerek kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kilo sorunu olanlar alt kısmında koyu renk, üst kısmında açık renk tercih etmeliler. Desenli kumaş pantolon kullanılacaksa, kilolu olanların tercih etmemesi uygun olacaktır. Kilo sorunu olanlar söz konusu olduğunda siyah pantolon üzerine desenli ya da düz açık renk bluz ideal olabilir. Dilerseniz bol paça pantolonun altına Converse tipi ayakkabı tercih edebilirsiniz.

Bol Paça Tulumlar

Kiloları kamufle etmek için en iyi yöntemlerden biri de tulumlar oluyor. Tulumların da doğru renk ve modeller tercih edilmesi halinde daha ince ve fit görünmeye yardımcı olduğu biliniyor. Şık ve etkileyici bir görünüm için tercih edeceğiniz bol paça tulumlar, her zaman ve her yerde giyilebilen parçalar olduğu için çok sık kullanılır. İster topuklu giyinip bir davete gidebilirsiniz, isterseniz spor ayakkabınızı giyinerek gezintiye çıkabilirsiniz. Her koşulda memnun kalacağınız bu kombinlerle istediğiniz yerde şık olabilirsiniz.

Aksesuar Seçimi

Aksesuar seçimi için tercih edeceğiniz cluck çantalar çok işinize yarayacaktır. Birbirinden renkli ve şık çanta modelleri ile dikkat çeken bir şıklığa ulaşmanız için bol paça pantolon ve portföy çanta kombinini stiletto ile tamamlayabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close