Burçlar

Koç Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri

Koç Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? Koç burcu, Zodyak’ ın ilk burcu olarak bilinmektedir. Ateş grubuna ait burç türü 21 Ocak ila 18 Şubat tarihleri arasındakileri kapsamaktadır. Koç burcu özellikleri bakımından en fazla terazi burcuyla anlaşamamaktadır. Terazi burcu kişiler karşıt burcu olarak gösterilmektedir. Genel olarak enerjik, hareketli ve hayatı seven özelliklerini göstermektedir. Sürekli eğlenceli, gezgin, lüks bir hayat sürmektedir.

Koç Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? En sık rastlanan özelliği ise ben merkezci olmasıdır. Dünyayı kendi etrafında dönüyor zannetmektedirler. Sosyal çevrelerinde özgüvenli bir yapıya sahiptir. Kendine olan aşırı güven zaman zaman çevresindeki kişilere küçümser tavırlara zemin hazırlamaktadır. Oldukça inatçı kişilerden oluşmaktadır. Karşısındaki kişilerin fikirlerini önemsememektedir. Kendi bildikleri yanlış bile olsa doğru kabul etmektedirler.

Koç Burcu Kadını Özellikleri

Koç burcu kadını hayatı seven bir yapısı bulunmaktadır. Eğlenmeye ve çalışmaya mutlaka zaman bulmaktadırlar. Her daim şık ve güzel olmaya çalışmaktadırlar. Modanın yakın takipçisi olarak yeni şeyleri hemen denemektedirler. Marka kıyafetlerden, son model eşyalardan ve lüks mekanlardan hoşlanmaktadırlar. Çevresinden hediye olarak da bu seçenekleri beklemektedirler.

İş ve eğitim hayatında azimlidir. Gizli tutkularından birisi ortamda en iyisi olmaktadır. Çevresiyle, kardeşleriyle veya arkadaşlarıyla en iyisi olmak için yarışmaktadır. Fikirlerini önemsemeyen, kendinden daha başarılı, popüler kişilerle arkadaş kurmak istemezler. Ailesine ve sevdiklerine karşı sevgi doludur. Genellikle koç burcu kadını özellikleri bahsettiğimiz gibidir.

Koç Burcu Erkeği Özellikleri

Koç burcu erkeği özellikleri içerisinde en bilinenleri lükse düşkün ve cömert oluşudur. Özel olarak inceleyerek en kaliteli ve en pahalı mekanları tercih etmektedir. Keyiflerine düşkün olduklarından dolayı huzurunu kaçıran kişilerden uzak durmaktadırlar. Çevresindeki olaylara karşı mantıklı ve akılcı yaklaşımı baz almaktadırlar. Ayrıca ikna kabiliyeti yüksek kişilerdir. Kendinden emin, hayat enerjisi yüksek ve gizemli kadınlardan hoşlanmaktadırlar.

Çok meraklı bir yapıya sahiptir. Bu özelliğinden dolayı karşı tarafın gizemli olması ilişkiyi canlı tutmaktadırlar. Ayrıca bencil tarafının pohpohlanmasından hoşlanırlar. İlişkilerinde sahiplenici bir tutum sergilemektedir. Sevgisi göstermekten asla çekinmezler. Karşı tarafın aşırı ilgisinden çabuk bunalabilirler. Bu konuda keskin bir dille kendinden uzaklaştırmaktadırlar. Genellikle bağlanmaktan korkan bağımsız kişilerden oluşmaktadırlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu