Moda

Levi’s Revel Koleksiyonu

Günlük spor kıyafet ihtiyacınızın büyük bir bölümünü şık tasarımlar arasından karşılamanızı sağlayan Levi’s bu defa bambaşka bir ürün koleksiyonu ile karşınıza çıkıyor. Yepyeni bir teknoloji kullanılarak hazırlanan jean pantolonlar özellikle bayanların imdadına yetişecek; kurtarıcısı olacak. Devrim niteliğinde olan, “nasıl yani” diyeceğiniz bir jean modası ile tanışmaya hazır mısınız?

Levi’s Revel Koleksiyonu
Levi’s Revel Koleksiyonu

Vücut Şekliniz Ön Planda Olacak!

Teknoloji ile modayı buluşturan ve “sıvı şekillendirme teknolojisi” ile moda dünyasının da tanışmasını sağlayan Levi’s bu yeni koleksiyonuna Revel adını verdi. Koleksiyonda boy gösteren jean pantolonlar yeni teknoloji sayesinde kadınların vücut şekillerini ön plana çıkarıyor! Pantolonlar sadece bununla kalmıyor, istediğiniz bacak şeklini veya kalça şeklini size sağlıyor.

Levi’s Revel Koleksiyonu
Levi’s Revel Koleksiyonu

Kalçalarınızı daha küçük gösteren, bacaklarınızı daha ince ve daha uzun gösteren bir pantolon aramanıza artık gerek kalmadı. Çünkü bu pantolonlar kalçayı kaldırıyor. Uzun dikişlere sahip olduğundan vücudunuza da daha uzun bir silüet kazandırıyor. Bir başka deyişle basit bir illüzyon yarattığını da söyleyebiliriz. Üstelik böyle bir kot pantolona sahip olmak için tek bir renk seçeneğini tercih etmeniz de gerekmiyor.

Bu koleksiyon farklı renk ve yıkama seçenekleri eşliğinde bayanların beğenisine sunuldu. Kendinize en çok yakışan rengi rahatlıkla seçebilirsiniz. Ayrıca markanın bu yeni koleksiyonu ile bayanlara daha çekici ve daha formda görünme şansını sunduğunu da unutmamak gerekiyor. Çarpıcı bir kampanya ile tanıtılan ürünler satışa sunuldu.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Levis in ürünleri harika. Hem günümüz modaya uygun her çeşit her beden için uygun ürünler bulabilirsiniz .Hem kalite hemde fiyat konusunda da oldukça göze çarpıcı . Jean pantolonları çok seviyorum her bayanın da tercih ettiği parçalardan biri , Söz konusu kalite olunca Levis pantolonları kendini konuşturuyor .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu