Moda

Modern Zincirler

Modern Zincirler

Takı konusunda zincirler her dönemde ilgi odağı olmayı başarmıştır. Çeşitli formlarda üretilen zincirler, değişik zamanlarda gündemde kalan takılardan biridir. 2015 moda takı trendleri arasında modern zincirlerbüyük bir önem teşkil etmektedir. Özellikle önemli defilelerde karşımıza çıkan bu zincirler, bu sezona damga vurmuştur.

Modern zincirler fashion showlarda çeşitlendirilmiş türleri ile karşımıza çıkmaktadır. Bildiğimiz, klasik altın zincirlerin yerini değişik formlarla şekillendirilmiş ve değişik amaçlarda kullanılan zincirler almıştır. Özellikle asimetrik modeller bu yılın en önemli modası haline gelmiştir. Ünlü simalarda bu modellere sıkça rastlamak mümkündür.

Modern Zincirler

Modern zincirler konusunda minimalist ve klasik türler ilk tercih olmaktadır. Bu zincirler şık bir görüntü oluşturmaktadır. Zincir denilince aklımıza hemen boyunlara takılan zincirler gelmektedir ancak günümüzde çeşitli aksesuarlara tamamlayıcı olarak da zincirler kullanılmaktadır. Örneğin, şık bir çantada zarif bir zincir kullanılabilmektedir.

Modern zincirler konusunda en fazla dikkat çeken çeşitlerden biri XXL zincir adı verilen modellerdir. Bu modeller son derece büyük bir tasarım sunmaktadır. Önemli moda gecelerinde sergilenen XXL zincirler, kullanması cesaret isteyen ürünlerdir. Büyük formlarda üretilen bu zincirler farklı bir görüntü oluşturmaktadır.

Modern Zincirler

Modern zincirler konusunda bu sezonda göze çarpan yeniliklerden biri de geniş formda zincirlerdir. Bu tasarımlar genellikle kibar bir görüntü sunmaktadır. Aynı şekilde bileklikler ile tamamlayıcı unsur olan bu zincirler, özellikle önemli davetlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Bu zincirler birçok önemli markanın katalogunda yer almaktadır.

Modern zincirler konusunda seçim yaparken tarzınıza ve fiziksel özelliklerinize en uygun olanı tercih etmelisiniz. XXL zincirlerin revaçta olduğu yaz döneminde diğer formları da göz önünde bulundurmalısınız. Modayı yakalamak isteyenler, farklı bir görüntü beklentisi olanlar ve biraz cesaretli olanlar modern zincirler ile son derece şık bir çözüm elde etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu