Moda

Pileli Etek Modası

pileli etek yeniden moda

Okul yıllarında sıkça giyilen pileli etekler günümüzde moda kapsamında yerini alarak kadınların estetik görünümüne ayrı bir güzellik katıyor. Hemen her türlü kıyafetle kombinleyebileceğiniz pileli etekler sokak modasının vazgeçilmezleri arasında yerini almaktadır. Mini etekten diz altı ve uzun olmak üzere çeşitli modellerini bulabileceğiniz bu etekler kalın veya ince pileleri ile genellikle tek renk olarak tercih edilmektedir.

 

Farklı bir tarzı yakalayabileceğiniz pileli eteklerde eteğin rengine uyum sağlayacak tonda bir kont gömlekle çanta ve ayakkabınızı kombinleyebilirsiniz.

 

Siyah ve kısa olarak tercih ettiğiniz pileli etek üzerine tek renkte sade bir oversize yazlık kazak tercih etmeniz ideal bir seçim olacaktır.

 

Pileli eteklerde üstünüze bulabileceğiniz en iyi kombin gömlekler olacaktır. Her türlü gömleği eteğinize uyum sağlayacak renklerde tercih edebileceğiniz gibi renklerde tezatlık oluşturarak da kombininizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca ince bir hırka da kombin için önerilebilecek parçalar arasında yerini alır.

 

Yazlık ve uzun kollu veya askılı bir sweat ve tişörtle kombininiz harika olacaktır. Sizi daha zayıf ve estetik gösterecek bu kombin ile ayakkabılarınız uyumlandırmanız önemli olacaktır.

 

Mini etekler vazgeçilmezim diyenlerdenseniz pileli çizgili veya modanın renklerine uygun bir mini pileli tercih ediyorsanız ya dize kadar bir bot tercih etmelisiniz ya da ayak bileklerinizi gösterebileceğiniz bir ayakkabıdan yana tercihinizi kullanmalısınız.

 

 

Ayrıca pileli eteklerinizin özelliğini ön plana çıkarmak adına üstünüze tercih ettiğiniz kıyafeti eteğin altına getirmeniz ve eteğin boydan boya görünümünü sağlamanız pileli etekleri giyerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta olacaktır.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close