Moda

Püsküllü Yelekler Nasıl Seçilmelidir?

Püsküllü Yelekler

 

Moda dünyasında önemli gelişmeler yaşanmakta ve yenilikler göze çarpmaktadır. 2015 yılı Sonbahar döneminde karşımıza en fazla çıkacak unsurlardan biri de yelekler olacaktır. 2015 püskül modasıincelendiğinde püsküllü yelekler nasıl tercih edilmelidir sorusunun gündeme geldiği ve sıklıkla sorulduğu görülmektedir.

 

 

Yelekler geçtiğimiz yılın önemli modası arasında yer almaktaydı. Özellikle spor kesim yelekler son derece revaçtaydı. Püsküllü yelekler konusu da son yıllarda moda olan konulardan biridir. Bu konuyla ilgili tasarımcıların yeni dokunuşlarıyla ortaya ilgi çekici modeller çıkmaktadır. Bu konuda seçim yaparken dikkatli olmak gerekmektedir.

Püsküllü Yelekler

 

 

 

Püsküllü yelekler Western akımının etkili olduğu yıllarda sıkça görülmekteydi. Bu akımın etkisinin görüldüğü günümüzde de püskül detaylar dikkat çekmektedir. Bu yeleklerde renk bakımından kahverengi, sarı gibi renklerin ön planda olduğu görülmektedir. Ayrıca her dönemde olduğu gibi bu dönemde de siyahın önemli bir yeri vardır.

Püsküllü yelekler

Püsküllü yelekler konusunda tercih yaparken gömlek ve pantolon konusuna dikkat etmelisiniz. Bu tercihleriniz

 

 

sonucunda yelek seçimini yapmanız kritik öneme sahiptir. Hem kesim hem de renk konusunda karar verirken tarzınızı göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Böyle yaparsanız sonuç olumlu olacaktır.

Püsküllü yelekler ile hem nostaljik bir görüntü elde etme hem de yılın trendini yakalama şansını elde edebilirsiniz. Bu konuyla ilgili yapacağınız tercihi diğer aksesuarlarınızı da göz önüne alarak yapmanız, doğru tercihi yapmanızı ve tarzınızı şık bir şekilde tamamlamanızı sağlayacaktır.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close