Moda

Sarı Ayakkabı İle İddialı Yaz Kombinleri

Sarı Ayakkabı İle İddialı Yaz Kombinleri

Bu yazın ana renklerinden biri sarı. Ve sarı sadece kıyafetlerde değil ayakkabı ve çantalarda da fazlasıyla kullanılan renklerden biri haliyle. Sarı çoğumuza göre kombinlemesi zor bir renk. Ancak sarı ile kombin yapma sıkıntısını sarı ayakkabı ile aşabilmek son derece kolay.

 

 

w1
Sarı ayakkabı modelleri çok geniş seçeneklere sahip

 

 

Sarı ayakkabı modelleri çok geniş seçeneklere sahip

Sarının sezonun ana renklerinden biri olması onlarca markanın 2015 yaz koleksiyonlarında her tarza hitap eden muhteşem sarı ayakkabı modelleri ile bizlere göz kırpmasına neden olmuş. Göz kırpmak diyoruz zira sarı ayakkabılar gerçekten çok davetkar görünüyorlar ve adeta “beni al! beni al!” diyerek biz ayakkabı sever kadınları kendilerine çağırıyorlar.

w2
Eskiyi unutun!

 

Eskiyi unutun!

Moda dünyasında son yıllarda hızlı bir değişim yaşanıyor. Bu nedenle trendlere uymak istiyorsanız eskiyi unutun! Eskiden geçerli olan şu renk şu renkle kullanılmaz gibi mottoların artık moda dünyasında yeri yok. Yani her rengi her renkle kullanabilirsiniz, buna sarı ayakkabı da dahil. Sarı ayakkabı ile yapacağınız kombinlerde cesur olun ve örneğin kırmızı ya da mor bir elbiseyi sarı ayakkabı ile kombinleyin. İnanın kimse siz rüküş demeyecek hatta büyük ihtimalle 2015 yazının en gıpta edilen kadınlarından biri olmayı bu şekilde garantilemiş olacaksınız.

w3
Sarı ayakkabı ile davetlerde parlayın

 

Sarı ayakkabı ile davetlerde parlayın

Sarının enerjisini sarı abiye ayakkabı modelleri ile davetlerde üzerinizde taşıyın ve tüm davetlerin parlayan yıldızı olun. Unutmayın stil sahibi bir kadın olmak cesaret ve vizyon gerektirir. Sarı ayakkabıların bu yazın trendi olmasından faydalanarak kendinize stil sahibi kadınlar dünyasında görkemli bir yer açın.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close