Moda

Sonbahar Kış Modası 2018 -2019

 

Yeni sezon sonbahar kış modası farklı kombin örnekleri ile beğenilere sunulmuş durumda. Değişik tasarımlardan seçerek siz de kendinize uygun olanı bulabilirsiniz.

Sanata Dönüşen Katlı Giyim

Sonbahar kış modası 2018 -2019  dönemi için katlı  giyim ön plana çıkıyor. Katlı giyimde akla gelen birçok şeyi iki kat halinde kullanabilirsiniz Buna ceketler de dahil ve önemli olan bu noktaa uyumun sağlanması ve gözü yoran durumlardan kaçınmak. Bu şekilde soğuk havalara karşı da daha iyi biçimde önlem alabilirsiniz. Örneğin elbise üzeri uzun yelek, ceket ya da diğer kullanım biçimleri olabillir.

Çiçek Desenleri  Ve Ekose Tasarımlar

Son yıllarda popüler olan çiçek desenleri, yeni sezonda da varlığını gösteriyor. Kalın kumaştan hazırlanan  desenli  uzun ve kısa elbiseler, kalın çorap, bot gibi ayrıntılarla günlük şıklığınıza katkı yapacaktır. Ayrıca soğuk havalardaki  güneşsiz günlerde çiçekli elbiselerle içiniz açılabilir. Ekose modeller de sevenleri için gözden kaçmaması gereken bir detay.

Kabarık Yumuşak Montlar

Kabarık yumuşak montlar 2019 kış modası içerisinde en öne çıkan trendler arasında. Hem rüzgar ve soğuk için önlem almak hem de konforlu bir kullanım sağlaması ile ksinlikle tercih edilebilir. Günlük hayatınıza bu şekilde önemli bir artı kazandırabilirsiniz.

Eskiden Esintiler

Eğer 80’ler modasında aklınız kaldıysa bu sezon yeniden geriye dönüş esintilerini bulabilirsiniz.   Hem canlı hem de karışık renklerden  oluşan kombinler, hacimli kolları olan giysiler özelikle sevenleri için dikkat çekiyor.

 Çevreye Duyarlı Sahte Kürkler

Sahte kürkler yeni sezonda gösterişi seven kadınlar için  vitrinlerdeki yerini aldı. Çevreye duarlılığın göstergesi olan sahte kürklerle şık görüntü elde edebilirsiniz.

 Gece İçin Işıltılı Görünün

2019 kış elbise modelleri  bu sezon ışıltılı tercihlerle öne çıkıyor. Gece planınız varsa parlak tasarımlardan tercih yapabilirsiniz.

 

 

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close