Burçlar

Uyumlu Burçlar

 

İnsanlar için burçlar ve burçların uyumu konusunda bilgi sahibi olmak bir takım ilişkileri düzenlemek noktasında son derece önemlidir.

Hangi Burçlar Birbirleri İle Uyumlu

İnsan, ilişkilerini düzenleme noktasında uyumlu burçlar hakkında bilgi sahibi olmak ister. Özellikle de biri ile tanıştıktan sonra o kişi ile burçlar sayesinde bilgi sahibi olabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizi ya da arkadaşlarınız da bu burç uyumları sayesinde daha kolay seçebilirsiniz.

Başak – Terazi Uyumu

Birbirleri ile uyumlu burçlar arasında ilk sırada başaklar ve terziler yer alır. Başaklar da teraziler de üretkenlik konusunda olukça hassastır. Bu büyük ortak nokta ise iki burcun uyum içerisinde ilişkilerini sürdürmelerini sağlar.

Boğa – Balık Uyumu

Duygusallıkları ile ön plana çıkan balık burçları ve onları her zaman anlayabilen boğalar tam anlamı ile iyi bir ilişkiyi ifade eder. Uyumlu burçlar arasında yer alan bu ikilinin ilişkisi hem tutkulu hem de kontrollü olacak.

Yay – Aslan Uyumu

Yay ve aslan burçları en iyi anlaşan iki burçtur. İkisi de birbiri ile iyi anlaştığı için oldukça sorunsuz bir ilişki yaşar. Her iki burcun temel özelliği özgürlüğe fazlaca düşkün olmalarıdır. Bu nedenle birbirlerinin alanlarına fazlası ile saygılı olurlar. Bu da ilişkilerinin uzun soluklu olmasını sağlar.

Yengeç – Boğa Uyumu

Ruh ikizi denildiğinde akla gelen iki burç boğa ve yengeç burçlarıdır. Boğaların cinsel istekleri de yengeçler tarafından narin bir şekilde karşılanarak ortaya oldukça bir ilişki çıkarılır. Uzun süre beraber olan ve eğlenen bu iki çift birbirlerinden de kolay bir şekilde vazgeçmez.

Terazi – İkizler Uyumu

Tutkulu ilişki denildiğinde akla ilk gelen burçlar terazi ve ikizlerdir. İki burcun aşırı hareketli ve enerji dolu olması burç analizi yapan kişiler tarafından olumlu karşılanır.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close