Moda

Yaz Akşamları Kombinleri

Geceleri özel davetlerde ya da önemli akşamlarda gecenin en şık giyineni siz olmak isteyeceksiniz. Yaz akşamları kombinleri arasından seçiminizi yapın.

Yaz Akşamlarına Özel Erkekler İçin Kombinler

Özel bir akşam için gecenin en şık erkeği mi olmak istiyorsunuz? Yaz akşamları kombinleri seçiminizi yaparak, size en uygun kombin ile gecenin en şık erkeği siz olabilirsiniz. Doğru seçimler ile özel kombin oluşturmanız mümkün olacaktır.

Keten Gömlekler;

Şık gözükmenin en kolay yolu gömlek tercih etmek olacak. Keten gömleklerinizi uzun kollu ya da kısa kollu tercih edebilirsiniz. İnce bir kumaş olduğundan, yaz akşamları için uzun keten gömlekler sizi rahatsız etmeyecektir. Ne renk keten gömlek giymeliyim sorusunu da sorabilirsiniz. Yaz için uzun kollu keten gömleklerde en çok tercih edilenin beyaz – krem rengi gömlekler olduğunu bilmelisiniz.

Pantolonlar;

Son dönemin en önemli modası, dar paça pantolonlar. Giydiğiniz gömlekler ile güzel bir pantolonu kombin edebilirsiniz. Yaz için rahat etmeniz için çocuğu zaman şort tercih etmek isteyebilirsiniz. Ancak gece için yaz için moda pantolonlar arasından seçim yapmanız da uygun olacak.

Yaz Akşamlarına Özel Kadınlar İçin Kombinler

Kadınların gece için kombin yapacağı çok sayıda seçenek bulunuyor. Giymiş olduğunuz bir şort ile de gecenin en şık kadını siz olabilirsiniz. Bunun dışında güzel bir elbise – tulum giydiğinizde de son derece şık gözükebilirsiniz.

  • Tulum
  • Elbise
  • Etek
  • Şort seçenekleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Şık etekler ile sade gömlekleri kombin etmeniz mümkün. Bunun dışında şık ayakkabılar ile kombin etmiş olduğunuz elbise ve tulumlar ile de çok şık olmayı başaracaksınız. Gece kullandığınız takıların davetli olduğunuz gece için uygun olması gerek. Kadın yaz kombinleri seçiminizi yapın.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close