Moda

YAZ GÜNLERİNE ÖZEL

 

YAZ GÜNLERİNE ÖZEL

Sıcak yaz günleri geldi çattı. Gezmeler, muhabbetler, çay, kahve, kahkahalar… Ama yazın en güzel yönü sürekli dışarda olup yapılabilecek alternatif şeylerin olması bence. Her şey bu kadar güzelken bu güzelliği giyim tarzınızla taçlandırın.

Bu yaz çağla yeşili denilen yeşilin ara bir tonu trend renk. Genellikle tropikal renkler ağırlıkta bu yaz. Rengârenk tişörtler ve çizgili bluzleri de unutmamak lazım.

Eğer kilolu iseniz ve yaza formda giremediyseniz çizgili gömlek ve bluzler kurtarıcınız olabilir. Yalnız çizgili kıyafet seçerken dikey çizgili parçalar seçerseniz sizi olduğunuzdan daha zayıf, hem de uzun gösterecektir.

Ben renkli tişörtler ya da çizgili kıyafetler giyemem diyorsanız şıklığı daha klasik renler olan siyah ve beyazda arayın. Eğer esmer tenli iseniz beyaz gömlekler sizi daha güzel gösterecektir. Teninizle beyaz güzel bir uyum yakalayacak. Siyah dar pantolonunuzun üzerine salaş beyaz bluz şık olmak için sadece küçük bir öneri. Bunun yanında beyaz pantolon kullanımı da ister spor giyim isterseniz de şık giyim için ideal bir alternatif. Beyaz pantolonu güzel bir bluz ile giyip altına stiletto ile tamamladığınız istediğiniz kokteyl veya akşam yemeğine gidebilirsiniz. Unutmadan söyleyelim beyaz pantolonunuzu dantel detaylı püsküllü siyah parçalarla da tamamlayarak spor bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yazın birçok organizasyon olmakta ama bunların en önemlileri düğünler. Çünkü herkesin bir arada olup şıklık yarışının hat safhada olduğu topluluklardan biri. Olmazsa olmazımız siyah elbise. Dolabınızın demirbaşlarından biri olmalı. Acil durum kurtarıcısı gibidir siyah elbise. Ya da gizli dantelli elbiseler tercih edebilirsiniz. Ama bunları omuzlarınıza ve sırtınıza güveniyorsanız tercih edin. Aksi taktirde hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkmakta. Başka bir seçenek olarak da elbisenin üst kısmı taş detaylı uzun tek renk elbiseler olabilir. Ünlü yıldızların kırmızı halıda da tercih ettiği bir modeldir bu. Sizde kendinizi kırmızı halının tarz sahibi ünlülerinden biri olarak hayal ediyorsanız bu bilgileri dikkate alın derim.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close