Moda

YENİ TREND BUZ BEYAZI SAÇLARIN KULLANIMI 

 

YENİ TREND BUZ BEYAZI SAÇLARIN KULLANIMI 

Platin rengi sarı saçlardan sonra artık buz beyazı saçlar gündemde. İlk defa yaz koleksiyonlarının sergilendiği moda haftalarında karşımıza çıkan buz beyazı saçlar, birçok ünlü markanın defilelerinde yer aldı. Lacoste, Micheal Kors ve DKNY gibi dünya devlerinin kullandığı saç rengi bir hayli ilgi gördü. Bayanlar yaz sezonunu dahi beklemeden bu çılgın rengi kullanmaya başladılar.

Saçların buz beyazı rengine kavuşması için geçtiği aşamalar zor olduğu için saçları yıpratabilir. Yaz sezonu güneş ve deniz derken zaten yıpranan saçlar düşünüldüğünde buz beyazı kullanımı için yaz mevsimi uygun bir zaman.  Buz beyazı saçların korunması ve bakımı da diğer renklere nazaran daha zor. Her yıkamada kullanılması gereken bakım kremleri ve föne karşı kullanılacak koruyucular saçların faydasına olacaktır.

Oldukça açık olan buz beyazı rengi ten renklerini soluk göstereceği için bu rengin kullanımda renkli makyaj yapmaya özen gösterilmelidir. En azından can alıcı bir ruj kullanmak soluk kalmanızı engelleyecektir.

Yaz bitimi kış başlangıcında ise buz beyazı renginden vazgeçip daha sıcak tonlara dönüş yapmanız tavsiyemizdir.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close