Teknoloji

Zenfone Modellerine Pokemon GO Kurulumu Nasıl Yapılır?

Zenfone Modellerine Pokemon GO Kurulumu nasıl yapılır? Intel işlemcili Zenfone model telefonlar birden fazla kişi tarafından tercih edilen telefon modelleri arasında yer almaktadır. Bu yazımızda Zenfone Modellerine Pokemon GO Kurulumu nasıl yapılır konusunu ele alacağız.

Zenfone Modellerine Pokemon GO Kurulumu açısından birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Özellikle dünyanın büyük oyun geliştirici firması olan Nintendo firması tarafından piyasada çıkış yapan Pokemon GO oyunu kısa sürede sosyal medyada da çokça kişi tarafından konuşulmaya başlandı.

Dünya üzerinde bazı ülkelerde yayınlanmasa bile çok kısa bir sürede de dünyanın çokça indirilen oyunlarından birisi haline gelmeyi başarmıştır.

Daha çok asya ülkelerinde oynanan Pokemon GO oyunu yavaş yavaş Avrupa pazarına da sürülmesiyle birlikte bu açıdan birçok kişi tarafından merakla beklenmektedir. Avrupa ülkelerinden Almanya’da geçtiğimiz zamanlarda çıkış yapan Pokemon GO android ve İos işletim sistemlerinde oynansa da intel işlemcili zanfone markasında oynamak isteyenler pokemon go oyunu nasıl oynanır merak etmektedir.

Zenfone Telefonlarda Pokemon GO

Öncelikle belirtmeliyiz ki zenfone marka telefonlar intel işlemcili telefonlar arasında yer almaktadır. bu marka telefonlarda yani google play üzerinden inmez. Bu nedele bu marka telefonlarda Pokemon GO oyunu için yapmanız gereken öncelikle Pokemon GO APK bulmak bu apk yi güvenli bir şekilde indirmek için öncelikle ayarlar sekmesinden giriş yaparak güvenlik ayarlarına yönelin burada güvenlik ayarlarından belli ayarları da aynı zamanda kapatın ardından apk yi gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz.

Apk Pokemon GO kurulumu yaptıktan sonra oyun içi ayarlar sayesinde siz de Zenfone marka telefonunuzda oynayabilirsiniz.

Pokemon GO Nedir?

Dünya çapında dikkat çeken oyunlar arasında yer alan Pokemon GO asya ülkelerinde birçok kişi, tarafından oynanan oyunlar arasında yer alır. Bu sayede birçok kişinin tercih oyunlardan birisi olan Pokemon GO Avrupa’da birçok ülkede yeni yeni çıkış yapmaya başlıyor. Bu ülkelerden birisi olan Almanya’da bugün Pokemon GO oynanabiliyor ülkemizde ise halen aktif bir hale gelmeyen Pokemon GO’nun APK uygulaması hizmet vermektedir. Siz de Zenfone Pokemon GO oynamak için bu apk yı indirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu